Dětské pokoje

kuchynNaše firma realizuje také výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Při navrhování dětského pokoje vycházíme z Vašich individuálních potřeb a přání, ale také dbáme na specifickou koncepci dětského nábytku.


Dětský pokoj roste spolu s dítětem a postupem let prochází častými, někdy i velmi důkladnými proměnami. Proto Vám doporučujeme dětský nábytek vždy co nejlépe přizpůsobit aktuálním požadavkům dětí. Vyvarujete se tak častým chybám v zařizování dětského pokoje.


Menší děti potřebují větší prostor na hraní. Předškoláci by si již měli postupně zvykat na pracovní místo, kde si především kreslí, ale od první třídy zde již budou dělat první úkoly a učit se.

Důležitá je proto také velikost, správná výška a umístění psacího stolu v místnosti, nejlépe blízko denního světla. Studentům přibývá učení a celkově potřebují více úložného prostoru.


Starší děti již často vyžadují vlastní styl, který nejlépe vyhovuje jejich zájmům, sportovním aktivitám apod., neboť u nich dochází k utváření osobnosti. Při návrhu dětského nábytku také rozlišujeme jiné nároky na uspořádání dětského pokoje, který sdílejí sourozenci s větším věkovým rozdílem, a tím i jinými potřebami.


Dětský nábytek na míru

Dětský nábytek na míru Najdeme pro Vás vhodné řešení dětského nábytku, které zohledňuje prostorové uspořádání, věk dítěte, ergonomii nábytku atd.

Přestože je naše výroba zakázková přihlížíme samozřejmě také k Vaším finančním možnostem. Při výrobě dětského nábytku pro Vaše ratolesti však vždy dbáme na jeho bezpečné provedení, kvalitní zpracování a zdravotní vhodnost materiálů.

Nabízíme Vám velký výběr barevných materiálů, poradíme jak sladit barevnost dětského nábytku s ostatními částmi interiéru. Vyrábíme kvalitní nábytek pro dětské pokoje, v kterých Vaše děti najdou svůj pestrý i bezpečný svět .Galerie

Kontakty

Tomáš Zdráhal

Zakázková dřevovýroba

Bratří Jaroňků 63
741 01 Nový Jičín

Výrobna:
Sedlnice 367
742 56 Sedlnice
mobil: 608 120 521
tel. a fax: 556 315 278
interierkvalitne.cz