Kancelářský nábytek

Ke každé kanceláři patří účelový nábytek, který reprezentuje vaši firmu. A proto Vám pomůžeme navrhnout a zrealizovat nábytek, který bude plnit funkce jak estetické tak praktické.


Kancelářský nábytek je vyráběný přesně na míru pro Vaši kancelář. Výhodou oproti tomu, kdybyste si kancelář skládali z bytového nábytku, je účelnost kancelářského nábytku. Kancelářský nábytek je maximálně přizpůsoben Vašim potřebám. Máte možnost výběru z mnoha typů pracovních stolů, jednacích nástaveb pro pracovní stoly, skříněk (i zamykatelných), regálů, skříní na šanony, jednacích stolů, apod. Častým vybavením kanceláří jsou také minikuchyňky a jiné „vychytávky“, které vám zpříjemní Váš pracovní život.


Variabilita kancelářského nábytku umožňuje vytvořit kancelář na míru Vaší místnosti, která k tomuto účelu bude vyčleněna. Aby nová kancelář byla kompletní, dodáme Vám podle Vašeho výběru křesla, kancelářské a konferenční židle značky Sedia. Tato firma je předním českým výrobce židlí. Pro vaši cenu nás prosím kontaktujte.Galerie

Kontakty

Tomáš Zdráhal

Zakázková dřevovýroba

Bratří Jaroňků 63
741 01 Nový Jičín

Výrobna:
Sedlnice 367
742 56 Sedlnice
mobil: 608 120 521
tel. a fax: 556 315 278
interierkvalitne.cz