Kuchyně

kuchyn Chcete mít kuchyň přesně dle svých představ? Máte atypické prostory pro Vaši kuchyň ? Kuchyně na míru je pro Vás ideálním řešením.Jsme pro Vás schopni zrealizovat kompletní dodávku Vaši nové kuchyňské linky od návrhu až po montáž včetně zapojení spotřebičů, vody, odpadu. Jsme schopni řešit i netradiční prostorové tvary.


Zakázkové kuchyně na míru jsou luxusní a velmi elegantní řešení. Naše kuchyně na míru splňují náročné designové i funkční vlastnosti.Velký důraz klademe zejména na kvalitu použitých materiálů, které pečlivě vybíráme a zařazujeme do naší nabídky. Jsme Vám schopni dodat kvalitně a precizně provedenou práci, na kterou budete pyšní.


Výhody zakázkových kuchyní na míru Další výhodou je, že Vám bude kuchyně přesně přizpůsobena. Například výšce vaší postavy. Takže se vám už nestane, že byste do nějakých skříněk nedosáhli, anebo je všechny budete mít neprakticky nízko. Kuchyň na míru Vám ochotně pomůžeme vyprojektovat přesně tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašim představám a funkčním požadavkům. Nebudete tak muset shánět a vybírat kuchyň , která se alespoň bude blížit tomu Vašemu ideálu. Pro základní orientační kalkulaci Kuchyně můžete použít jednoduchý formulář. Pokud si však nejste jisti, jak vybrat kuchyň, anebo zdali zvládnete náročný úkol vymyslet a naprojektovat svojí kuchyň na míru . Dejte na rady našeho odborníka. Kontaktujte nás a rádi Vám se vším poradíme. Nápady a náměty můžete také čerpat z naší fotogalerie. Tam snadno najdete inspiraci, jak má vypadat právě ta Vaše kuchyně na míru.


materialyMateriály pro výrobu elegantní kuchyně na míru Vhodné materiály Vaší nové kuchyně na míru vyberete v našem vzorníku materiálů. Naši zákaznící se nejčastěji ptají po kuchyních z masivu, kuchyních z lamina a nebo MDF. Volba materiálu záleži hodně na vás, nicméně Vám s výběrem rádi a ochotně pomůžeme. A jaká dvířka budou ta pravá, to najdete ve vzorníku dveří. Na kování klademe obrovský důraz a vybíráme pouze kvalitní výrobky od světových výrobců Blum, Hettich, Strong, které jsou námi prověřeny.Jak vybrat kuchyň Vám přesně na míru?

Ať už zvolíte rekonstrukci kuchyně, nebo vytvoření nové podoby kuchyně Vám přesně na míru, měli byste si dávat pozor na několik důležitých bodů:

  • Při výběru dodavatele Vaší kuchyňské linky si zjistěte jeho reference, případně projdete na specializovaných internetových fórech diskuze, jestli v nich nenarazíte na zkušenosti lidí s Vámi vybraným dodavatelem.
  • Vyberte si takového výrobce který má dostatečně širokou nabídku korpusů, dveří, materiálů a doplňků, aby jste nebyli při navrhování kuchyně limitováni.
  • Nebojte se svoji představu o kuchyni probrat s více výrobci a vybrat si tak to, které nejlépe splňuje Vaše požadavky.
  • Nejdražší neznamená nejlepší. O kvalitě kuchyňské linky nerozhoduje pouze její cena, ale hlavně kvalitní design a zpracování kuchyňské sestavy a správné rozmístnění vestavěných spotřebičů.
  • Při výběru kuchyňské linky si nechte vše důkladně vysvětlit, a nebojte se zeptat na to co Vás zajímá. Je vhodné se hned na začátku domluvit alespoň na přibližném finančním rozpočtu.
  • Při výběru rozmístnění kuchyňských prvků nedejte jen na hezký vzhled, ale dbejte i o funkčnost. Jak funkčnost, tak i design by měli být ve vyváženém poměru.
  • Nechte si vypracovat vizualizaci či 3D model nové podoby kuchyně.
  • V případě, že současně s kuchyňskou sestavou budete měnit i kuchyňské spotřebiče,si od těchto spotřebičů vyžádejte veškeré informace – zejména energetickou třídu a míru hlučnosti
  • Při montáži kuchyňské sestavy si ohlídejte zda odpovídá tomu, na čem jste se s výrobcem domluvili, že nic nechybí, a ani, že Vám bylo dodáno něco navíc, co jste nechtěli, ale co budete muset ještě zaplatit.Galerie

Kontakty

Tomáš Zdráhal

Zakázková dřevovýroba

Bratří Jaroňků 63
741 01 Nový Jičín

Výrobna:
Sedlnice 367
742 56 Sedlnice
mobil: 608 120 521
tel. a fax: 556 315 278
interierkvalitne.cz